Konsultant ds. wdrożeń systemów TETA

Masz doświadczenie związane z systemem TETA lub innym pokrewnym?
Chcesz rozwinąć swoją ścieżkę kariery?
Jeśli TAK, to czytaj dalej

Poszukujemy KONSULTANTA DS. WDROŻEŃ SYSTEMÓW finansowo - księgowych

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (po wdrożeniu możliwa praca hybrydowa lub zdalna)

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie projektów wdrożeniowych
• Analiza biznesowa w obszarze finansów i księgowości
• Prowadzenie szkoleń
• Obsługa zgłoszeń serwisowych

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje kandydata:
• Doświadczenie w pracy w obszarze finansów i księgowości
• Znajomość systemu TETA Finanse bądź pokrewnych
• Znajomość języka zapytań SQL
• Wiedza merytoryczna nt. procesów finansowo - księgowych
• Prawo jazdy kat B.

Co możemy Ci zaoferować?
• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę / B2B
• Pracę od poniedziałku do piątku w przyjemnych godzinach: 8:00 - 16:00
• Po wdrożeniu - możliwość pracy zdalnej / hybrydowej
• Wynagrodzeniu podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności (otwartość na negocjacje)
• Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków ze stałą kadrą pracowniczą cechującą się „propracowniczym” podejściem
• Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Opiekę medyczną z PZU
• Dofinansowanie do obiadów (5 zł dziennie) oraz dofinansowanie do okularów
• Premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą
• Coroczne imprezy integracyjne
• A dodatkowo w dniu swoich urodzin, otrzymujesz wolne!

Zainteresowała Cię oferta? APLIKUJ!

Data dodania: 11/08/2023