Kierownik Serwisu ds. Utrzymania Budynku - Inowrocław

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Kierownik Serwisu ds. Utrzymania Obiektu
Miejsce pracy: Inowrocław

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!
Nr tel.: 600 530 817

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie,
• Umowę o pracę, benefity pozapłacowe,
•Pracę w systemie zmianowym, tryb 8 godzinny,
• Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
• Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
• Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.

Zadania:
• Zarządzanie realizacją eksploatacji technicznej budynków,
• Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta,
• Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi eksploatacyjnej,
• Kierowanie zakupami i magazynowaniem artykułów podlegających zużyciu,
• Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w systemie obsługi zgłoszeń,
• Organizacja i nadzór pracy podległych techników, delegowanie zadań w celu zapewnienia sprawnego i terminowego realizowania utrzymania technicznego obiektu,
• Nadzór realizacji podpisanych umów,
• Prowadzenie dokumentacji w powierzonym obszarze w zakresie środków trwałych.

Oczekujemy:
• Doświadczenia na stanowisku związanym z techniczną obsługą obiektów,
• Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,
• Umiejętności delegowania zadań,
• Umiejętności obsługi komputera,
• Zdolności organizacyjnych i przywódczych.

Data dodania: 22/05/2018