Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Firma Wostok HR Sp. z o.o. we współpracy z pracodawcą SSI SCHÄFER Sp. z o.o. realizuje projekt magazynu automatycznego w okolicach Bolesławca.
SSI SCHÄFER jest światowym liderem wśród dostawców oraz serwisu rozwiązań logistycznych i magazynowych aż po realizację kompleksowych projektów jako generalny wykonawca.
Wostok HR zajmuje się budowaniem zespołów do działów, zakładów oraz magazynów produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Zarządzamy kompleksowo rekrutacjami oraz odpowiadamy za zatrudnienia w danym miejscu pracy.

Do obecnie realizowanego projektu poszukujemy kandydatów w lokalizacji Bolesławiec na stanowisko:

Zadania:
• Kierowanie zespołem Residence Maintenance 24 osób
• Zapewnienie wydajności i dostępności instalacji automatyki
• Wykrywanie słabych punktów w systemie; Ocena i wprowadzenie środków zaradczych
• Kontrola i doskonalenie planów operacyjnych i roboczych dla zespołu RM
• Wsparcie dla rekrutacji i rozwoju techników RM
• Utrzymywanie kontaktu z Centrum Kompetencji Centrali Firmy przy rozwiązywaniu problemów
• Prowadzenie dokumentacji stanu instalacji, regularne raportowanie do Centrali Firmy

Profil kandydata:
• Wykształcenie techniczne (mechatronika, elektryka / elektrotechnika, elektromechanika, budowa maszyn lub pokrewne )
• Doświadczenie w utrzymaniu systemów mechatronicznych, najlepiej w intralogistyce
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Doświadczenie w czytaniu planów CAD, planów instalacji, schematów elektrycznych, schematów okablowania i planów pneumatycznych
• Podstawowa wiedza informatyczna i znajomość sieci
• Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC - będzie atutem
• Orientacja na klienta, samodzielność i skuteczność w podejmowanych działaniach
• Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
• Dobra znajomość języka angielskiego - min. B2
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
• Pracę z technologicznie zaawansowanymi urządzeniami do obsługi logistycznej magazynu - przenośniki pojemnikowe, kartonowe, układnice, system podwieszkowy do ubrań
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Rynkowe wynagrodzenie

Zapraszam do aplikacji CV na adres: ilona.rebiejewska@wostokhr.pl z dopiskiem:
„Dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe zawarte w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych były wykorzystywane na potrzeby procesu rekrutacyjnego (na stanowisko Kierownika Działu) prowadzonego przez Wostok HR sp. z o.o. w imieniu SSI SCHÄFER Sp. z o.o.”.
Jeśli chcieliby Państwo, aby Państwa kandydatura była brana pod uwagę w przypadku innych rekrutacji proszę o dodanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
KRAZ 13050

Data dodania: 04/07/2018 Zmodyfikowane: 04/07/2018