Kierowca Ciezarowki C i C+E Frankfurt

Pośrednictwo pracy Alex - Job poszukuje osób zainteresowanych praca jako kierowca ciężarówki C lub C+E dla dużego magazynu z artykułami spożywczymi na terenie Frankfurt nad Menem.

Opis stanowiska

Rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów
Wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu Transportowanych materiałów
zabezpieczenie załadunku
Dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystosc

Wymagania
Czynne prawo jazdy kategorii lub C lub C+E kod 95
Karta kierowcy
Umiejętność pracy w zespole
Chęć do pracy, zaangażowanie
Uczciwość i sumienność

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia
Umowę o pracę z niemiecka firma
Pracę w przyjaznej atmosferze
Możliwość rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Zapewniamy zakwaterowanie
Codzienne diety
Ubezpieczenia, składki socjalne i emerytalne odprowadzane w Niemczech
Możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia socjalne

Data dodania: 28/11/2018