Kierowca CE 8000 netto/miesiecznie

Cena: 8000.00 zł Szczecin

Beliani GmbH to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca Międzynarodowy C+E
Miejsce rekrutacji: Szczecin

Opis stanowiska:
Realizacja zleceń transportowych na trasach międzynarodowych.

Wymagania:
• prawo jazdy min kat. C+E
• karta kierowcy
• uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy (kurs na przewóz rzeczy, psychotesty)
• doświadczenie w przewozach międzynarodowych
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
• skrupulatność i zaangażowanie w realizację zadań
• dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
• niekaralność

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• elastyczny czas pracy,
• korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu,
• prywatna opieka medyczna,
• pakiet sportowy

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do grupy Beliani, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Wycofanie zgody na przetwarzanie oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych - nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie.

Data dodania: 02/08/2018