Kelner - praca we Francji

Firma Euro Recruitment Consulting działa od 12 lat na trójmiejskim rynku usług doradztwa personalnego i rekrutacji. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą oraz rekrutacją na zlecenie naszych pomorskich klientów.

Aktualnie poszukujemy kelnerów i kelnerek do hoteli pięciogwiazdkowych we Francji.

Obowiązki:
• Przyjmowanie zamówień i obsługa gości restauracji,
• Serwowanie potraw, napoi, wina,
• Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego
• Trzyletnie doświadczenie (mile widziane doświadczenie zagraniczne),
• Wysoki poziom kultury osobistej,
• Zaangażowanie i chęci do pracy,

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa 8 EUR netto,
• Umowę o pracę,
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
• Pomoc w organizacji przejazdu,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel.: 58 781 91 11.
W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: kel/fr/2017

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Data dodania: 12/12/2017