Kąty Wrocławskie - sprzątanie biur cały etat

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. k. (nr cert. 13953) należące do Grupy Kapitałowej Impel dla jednego ze swoich Klientów z branży usług porządkowo czystościowych poszukuje osób na stanowisko:

osoby sprzątającej - pomieszczenia biurowe

Miejsce pracy : Kąty Wrocławskie ul. Mireckiego

godziny pracy : 6:00-14:00 (od poniedziałku do piątku)

Oferujemy:
• możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie/ docelowo umowa o pracę
• miłą atmosferę w pracy
• wypłatę zawsze na czas

Zakres obowiązków:
• sprzątanie pomieszczeń biurowych ,
• dbanie o czystość w pomieszczeniach socjalnych i sanitarnych

Oczekiwania:
• chęć do pracy
• umiejętność organizacji pracy własnej
• rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu przy ul. Ruskiej 23, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, gdzie mogą Państwo zapoznać się pełną ofertą wolnych miejsc pracy.

ZADZWOŃ: 510 200 242 / 510 013 852 / 571 330 178

lub wyślij sms ( z dopiskiem Kąty Wrocławskie)

lub CV poprzez formularz

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisku osoby do sprzątania pomieszczeń biurowych oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318), przy ul. Henryka Sienkiewicza 85/87

Data dodania: 24/11/2018 Zmodyfikowane: 24/11/2018