Kasjer/Kasjerka

Cena: Darmowe Gdynia

Restauracja samoobsługowa zatrudni od zaraz Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:
- Obsługa klientów
- Dbałość o ekspozycję potraw na ladzie wydawczej

Wymagania:
- Książeczka sanepidowska / lub chęć jej wyrobienia
- Dyspozycyjność do podjęcia pracy od poniedziałku do piątku lub w weekendy

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- Zapewniamy szkolenia wdrażające do pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

Data dodania: 23/08/2018