Technik Serwisu

Pensja: 3200 Poznań

Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się projektowaniu, budowaniu, wykańczaniu i modernizacji sklepów. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie czynności serwisowych na obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.
- Dokonywanie przeglądów okresowych.
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
- Wsparcie techniczne dla klientów.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane techniczne.
- Prawo jazdy kat. B.
- Mile widziane uprawnienia F-gaz.
- Uprawnienia SEP grupy 1,2 i 3 E.

Firma oferuje:
- Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanej wiedzy oraz umiejętności.
- Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów, inżynierów.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletnich tradycjach rynkowych.

Zapraszamy do kontaktu!
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

‌ Poznań

Data dodania: 19/06/2019