Technik Instalacji Obiektu

ENGIE Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Technik Utrzymania Obiektu

Zakres obowiązków:
Kandydat na stanowisku Technika Utrzymania Obiektu będzie odpowiedzialny za diagnostykę, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy instalacji np.: elektrycznych, elektroenergetycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów ppoż, lub innych w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności obiektu.

Oczekiwania:
• Uprawnienia SEP 1 kV w zakresie eksploatacji i/lub dozoru,
• Wykształcenie techniczne opcjonalnie: elektryczne, elektroenergetyczne, HVAC lub inne,
• Doświadczenie z zakresu eksploatacji i obsługi instalacji opcjonalnie, elektrycznych / ogrzewania / klimatyzacji i wentylacji / hydraulicznych /wodno-kanalizacyjnych / gazowych / ppoż., lub innych,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).

Mile widziane:
• Uprawnienia SEP powyżej 1 kV,
• Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G2, G3.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; możliwość nauki języka angielskiego / niemieckiego,
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
• Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nabycie nowych umiejętności zawodowych,
• Szkolenia autoryzacyjne,
• System premiowy,
• Interesujący zakres obowiązków,
• Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Zainteresowane osoby proszone są aplikować CV w linku poniżej. Link należy skopiować a następnie wkleić do wyszukiwarki.

Tutaj znajdziesz politykę prywatności: https://engie-services.pl/#polityka-prywatnosci

‌ Iława ›› Królowej Jadwigi 6

Data dodania: 23/06/2021