Spawacz MAG 135- Białystok

Pensja: 4000 - 4500 brutto Białystok

Kontakt

Wymiar czasu pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie 4 000 - 4 500 PLN brutto

Zadania i cele:

Spawanie metodą MAG 135 zbiorników ciśnieniowych i kotłów na paliwa stałe oraz elementów sprzętu AGD;
Stal czarna konstrukcyjna, o grubości 2-3 mm do 5 mm (kotły). Pozycje głównie PA i PB, bez wymuszonych;

Wymagania:

Książka spawacza i uprawnienia MAG 135;
Doświadczenie w pracy spawacza z wykorzystaniem automatu;
Umiejętność czytania rysunku technicznego;
Dla osób spoza Polski: komunikatywna znajomość języka polskiego

Warunki zatrudnienia:

Stabilną i stałą pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym, zmiany po 8-10h dziennie, średnio 188h pracy w miesiącu.

Wynagrodzenie wynosi na początek 16-17,5 zł netto, na co składają się dwa elementy:

stawka godzinowa oraz akord, uzależniony od wykonania przystępnych norm.
Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, w szybko rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem.
Wsparcie w organizacji noclegu, jeśli potrzebny.

‌ Białystok ›› Lindleya Williama Heerleina
16

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 11/04/2019