Pracownik Działu Technicznego

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy na stanowisku: Pracownik działu technicznego

Lokalizacja: Długołęka (pow. wrocławski)

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• praca w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku
• pakiet benefitów: LUXMED, ubezpieczenie na życie, MultiSport, zniżki pracownicze na zakupy, świadczenia świąteczne i urlopowe
• dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia oraz gratyfikacje jubileuszowe
• możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
• kursy językowe dostępne dla wszystkich pracowników
• przyjazną atmosferę i niezbędne narzędzia pracy

Oczekujemy:
• wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane o profilu elektrycznym lub elektromechanicznym),
• uprawnienia SEP do 1Kv,
• dobra organizacja swojej pracy,
• doświadczenie w pracach serwisowych i remontowo-budowlanych,
• umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office,
• zaangażowanie i zmotywowanie do osiągania jak najwyższych standardów i wyników oraz realizacji określonych celów.
• chęć wyrobienia badań sanepidowskich

Twoje zadania:
• nadzór nad eksploatacją wszelkich urządzeń i instalacji w hali sprzedaży,
• przeprowadzanie kontroli technicznych,
• wykonywanie napraw, konserwacji, itp.,
• prowadzenie dokumentacji technicznej,
• nadzór nad stanem technicznym budynku i terenu zakładu pracy.

Zainteresowane osoby zapraszam do współpracy.

Proszę o załączenie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

‌ Wrocław ›› Długołęka

Data dodania: 21/04/2022