Inżynier Laborant

SHM System to eksperci w pomiarach dla geotechniki i budownictwa. Firma zapewnia pełne merytoryczne i techniczne wsparcie prac budowlanych w zakresie pomiarów i monitorowania konstrukcji. Firma dostarcza innowacyjnych rozwiązań pomiarowych w dowolnej skali – od jednorazowych pomiarów inklinometrycznych, po rozproszone systemy długoterminowego monitorowania konstrukcji obiektów inżynierskich.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków i cała Polska

Opis stanowiska:
• Analizowanie danych pomiarowych
• Sporządzanie raportów i sprawozdań
• Poszukiwanie informacji w literaturze naukowo-technicznej
• Przygotowywanie próbek i stanowisk badawczych
• Wykonywanie pomiarów w warunkach laboratoryjnych oraz na wyjazdach terenowych

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość pakietu MS Office, środowiska CAD, MES oraz pokrewnych
• Prawo jazdy kat. B
• Mobilność i elastyczność
• Komunikatywność i kreatywność

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Elastyczne godziny pracy
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Sposób aplikowania:
Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: rekrutacja@shmsystem.pl wraz z deklaracją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO)

Administratorem danych osobowych (ADO) jest SHM System Sp. z o.o., Sp. komandytowa, Libertów, ul. Jana Pawła II 82A, 30-444 Kraków. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych ADO, a ich podanie jest dobrowolne. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Wnioski o poprawę lub usunięcie danych osobowych należy kierować na adres email rekrutacja@shmsystem.pl lub SHM System Sp. z o.o., Sp. komandytowa, Libertów, ul. Jana Pawła II 82A, 30-444 Kraków

‌ Kraków

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 15/06/2019