ELEKTRYK/AUTOMATYK UR WROCŁAW

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z branży FMCG o ugruntowanej pozycji na rynku , poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Elektryk/Automatyk w dziale utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
• dokonywanie przeglądów i napraw oraz konserwacji napędów elektrycznych
oraz układów pomiarowych wykorzystywanych na działach produkcyjnych
• dokonywanie przeglądów i napraw układów sterowania i regulacji instalacji, wentylacji,
klimatyzacji,
• dozór i kontrola nad pracą urządzeń energetycznych,
• rzetelne i samodzielne wypełnianie dokumentacji systemowej.

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym
lub pokrewnym
• uprawnienia SEP E1 do 1 kV,
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia,
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
• mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w branży spożywczej
lub farmaceutycznej,
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę /pełny etat
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premia)

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: sekretariat@dpm.com.pl

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069. Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

‌ Wrocław

Data dodania: 09/08/2019