Elektromonter oświetlenia ulicznego - Warszawa

Kontakt

Wynagrodzenie 3 500 - 4 900 PLN brutto
Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Zadania i cele:

Główne zadania to konserwacja oświetlenia ulicznego i sygnalizacyjnego, budowa i przebudowa oświetlenia ulicznego oraz iluminacji budynków.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Uprawnienia do pracy elektromontera, mile widziane SEP kat. E do 1 kV;
Dobrze widziane prawo jazdy kat. B;
Mile widziane uprawnienia na podnośnik koszowy;
Dla kandydatów spoza Polski: komunikatywna znajomość języka polskiego.

Warunki zatrudnienia:

Stabilną i pewną pracę na podstawie umowy o pracę;
Pracę na stałę, wynagrodzenie wzrastające wraz z umiejętnościami i doświadczeniem.

Zapraszamy do kontaktu:
E-mail: rekrutacja@dobraagencja.com
tel. kom.: +48 515 340 620

‌ Warszawa

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 11/04/2019