Akustyk w dziale ochrony środowiska

Poszukiwany absolwent studiów wyższych z zakresu Ochrony Środowiska, specjalizujący się w zakresie AKUSTYKI.
Brzmi ciekawie? Zobacz, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy:
Stanowisko: Akustyk w zakresie ochrony środowiska

Miejsce pracy: Rzeszów

Od pracodawcy otrzymasz:
• umowę o pracę na pełen etat
• wynagrodzenie podstawowe plus premię
• dofinansowanie do biletów do kina/teatru
• wsparcie rozwoju zawodowego,
• dofinansowania do karty sportowej i ubezpieczenia grupowego,
• udział w ciekawych wydarzeniach integracyjnych.

Twoje zadania:
• sporządzanie analiz akustycznych,
• sporządzanie części akustycznej Kart Informacyjnych Przedsięwzięcia,
• sporządzanie części akustycznej Raportów o oddziaływaniu przedsięwzięć na środowisko,
• stała współpraca z kierownikiem projektu

Wymagania:
• absolwent/ka kierunków akustyka, inżynieria środowiska, ochrona środowiska lub pokrewne,
• wiedza z zakresu akustyki,
• znajomość programu SoundPlan,
• wiedza w zakresie ochrony przed hałasem,
• znajomość technologii GIS,
• znajomość programu AutoCAD

Zainteresowany? Wyślij swoje CV.
Miło Cię będzie poznać. ????

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

‌ Rzeszów

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 19/04/2021