Zdalna praca dla osób z orzeczeniem Dział IT

Kontakt

Firma Efektum Wojciech Nadejczyk S.K.A
poszukuje
technika I linii wsparcia
Praca Zdalna
z orzeczeniem o niepełnosprawności (stopień znaczny i umiarkowany)
ZADANIA
Kompleksowa obsługa informatyczna pracowników formy, w której skład wchodzą m.in.
 Usuwaniu usterek i problemów
 Instalacja i konfiguracja oprogramowania
 Obsługa istniejących zadań i kampanii
 Obsługa zgłoszeń w wewnętrznym systemie CRM
 Przygotowywanie nowych raportów oraz kampanii
 Dobór sprzętu komputerowego
 Monitoring komputerów pracownika w poszukiwaniu niebezpiecznego oprogramowania
 Kontakt z pracownikami infolinii, koordynatorami, oraz administratorami
 Przygotowywanie dokumentacji awarii i rozwiązań
WYMAGANIA
Umiejętności praktyczne (twarde)
Bardzo dobra znajomość techniczna systemów Windows
Umiejętność diagnozowania oraz rozwiązywania problemów dla sieci LAN/WAN oraz w systemie Windows
Posługiwanie się FTP/SFTP
Praktyczna znajomość Excel na poziomie co najmniej dobrym.
Podstawowa znajomość sieci komputerowych.
Umiejętności interpersonalne (miękkie)
Dyspozycyjność, Gotowość do pracy zmianowej
Odpowiedzialność za powierzone zadania
Umiejętność pracy w grupie, Dobra organizacja pracy własnej
Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
Zdolność analitycznego myślenia
Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i pracy pod presją czasu
Chęć samodzielnego rozwoju
Wysoka kultura osobista, Komunikatywność oraz lekkość w posługiwaniu się j. polskim
Mile widziane będą dodatkowo
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
Znajomość systemów ticketowych (Kayako Desktop, Freshdesk)
Znajomość języka SQL
OFERUJEMY
Okres próbny z pełnym wynagrodzeniem z możliwością przedłużenia
Po zakończeniu okresu próbnego możliwość pracy na umowę o pracę w pełnym wymiarze
umowa o pracę obejmuje okres szkolenia (pełne wynagrodzenie)
Wymagania techniczne:
Internet szerokopasmowy/światłowód
Komputer z procesorem Intel i5 lub i 7 szóstej generacji z taktowaniem minimum 2.4 ghz , odpowiednik AMD
RAM: minimum 8gb zalecane 16gb
Słuchawki USB
Karta sieciowa wbudowana lub na USB w standardzie 10/100/1000
System operacyjny Windows 10/11 , MacOS ( Macbooki M1 również )
CV prosimy przesłać na adres mailowy rekrutacja@efektum.pl
UWAGA: Internet mobilny, nawet podłączony kablem Ethernet do laptopa/komputera nie jest przez nas
uznawany, nie jest to Internet szerokopasmowy, jeśli nie wiesz czym jest dostęp szerokopasmowy, nie jesteś
gotowy na to stanowisko

‌ Legnica

Data dodania: 10/06/2022