Instalator Technik sieci światłowodowych Sosnowiec

Pensja: 3000 brutto - 5000 brutto Sosnowiec

Kontakt

Pracownik Działu Technicznego Mediasat

Kategoria: Instalator - Technik sieci światłowodowych

Mediasat poszukuje kandydata na stanowisko pracownika technicznego, do którego obowiązków należeć będzie wykonywanie instalacji abonenckich światłowodowych w budynkach oraz w terenie.

Poszukujemy kandydatów zarówno z doświadczeniem jak i bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Mediasat jest stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą telekomunikacyjną świadczącą usługi na terenie Sosnowca i okolic. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów jak i pracowników. Dołącz do naszego świetnego zespołu!

Opis stanowiska:
• Wykonywanie przyłączy światłowodowych przy użyciu najnowszych technik światłowodowych
• Montaż orurowania wewnętrznego na klatkach schodowych
• Budowa magistrali światłowodowych w terenie, m.in. praca na drabinie powyżej 3m - nie wykonujemy prac w kanalizacji teletechnicznej zewnętrznej.

Wymagania:
• Wiedza lub minimalne doświadczenie z jakichkolwiek instalacji wewnątrz budynkowych - FTTH, UTP, RG6
• Gotowości do szkoleń i podnoszenia kwalifikacji w zakresie budowy sieci i spawania światłowodów;
• Komunikatywność i dyspozycyjność;
• Prawo jazdy kat B - konieczność
• Energiczność i Samodzielność
• Brak lęku wysokości - praca na drabinie powyżej 3m - zapewniamy badania i szkolenia BHP
• Zdyscyplinowanie - utrzymywanie porządku
• Umiejętność pracy w zespole dwuosobowym

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
• Premię uznaniową w zależności od ilości zrealizowanych instalacji
• Profesjonalne szkolenia m.in. ze spawania światłowodów i konfiguracji sieci

Forma zatrudnienia:
• Umowa o pracę

Kontakt telefoniczny: 887887488 - - bardzo prosimy o kontakt wyłącznie pod ten numer telefonu.

Kontakt mailowy: biuro(at)mediasat.pl

Na aplikacji proszę zamieścić oświadczenie, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z art. 23 ust 1 pkt 1. Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2016 r. poz. 677). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia moich danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie tych danych.

‌ Sosnowiec

Data dodania: 11/06/2019