Hydraulik-poszukiwany

Zatrudnimy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego hydraulika, posiadającego własną działalność gospodarcza, znającego język angielski, niemiecki bądź niderlandzki(holenderski), do pracy na terenie Belgii.

Obowiązki:
- montaż instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych oraz CO
- wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjne i cieplnej
- sprawdzanie poprawności instalacji
- praca zgodnie z rysunkiem technicznym
- umiejętność spawania i zgrzewania rur PE
- zdolność zbierania pomiarów, przycinania, gięcia oraz gwintowania rur
- przebudowa instalacji, czytanie planów

Wymagania:
- doświadczenie w branży
- umiejętność pracy w grupie, motywacja do pracy,
-umiejętność kierowania grupą,
- mile widziane prawo jazdy kategorii B,
- znajomość w stopniu komunikatywnym jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego (holenderskiego),
- dyspozycyjność, możliwość szybkiego wyjazdu.
-własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- współprace z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego
- możliwość zakwaterowania
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Oferta wydała Ci się interesująca? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś!
Tel.756442073
Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Data dodania: 13/11/2018