Wykładanie towaru- ukraińcy

Kontakt

Opis stanowiska:
Poszukujemy osób odpowiedzialnych, zaangażowanych i gotowych do podjęcia pracy na stanowisku Wykładania Towaru. Głównymi obowiązkami będzie rozładunek, wykładanie i układanie towarów na półkach oraz utrzymanie porządku na miejscu pracy.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia.
Zapewniamy zakwaterowanie dla pracowników spoza Śremu.
Pomagamy w procesie legalizacji pracy na terenie Polski.
Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

Pełnoletniość.
Obywatelstwo ukraińskie.
Komunikatywna znajomość języka polskiego (mile widziane).
Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Jeśli jesteś osobą chętną do pracy, zmotywowaną do podjęcia nowych wyzwań i spełniasz powyższe wymagania, zapraszamy do aplikowania na naszą ofertę.

Aby zgłosić swoją kandydaturę, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Skontaktuj się przez formularz W tytule wiadomości proszę wpisać "Oferta pracy - Wykładanie Towaru Śrem". W treści wiadomości prosimy o podanie krótkiego opisu doświadczenia zawodowego oraz oczekiwań co do wynagrodzenia.

Zapewniamy, że każda aplikacja zostanie dokładnie rozpatrzona, a wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i liczymy na owocną współpracę!

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 28/07/2023