SPRZEDAWCA Opatówek k/Kalisza

Kontakt

Miejsce pracy: Opatówek (pow. kaliski)
Główne obowiązki:
 fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami
 obsługa systemu kasowego
 wystawianie dokumentów sprzedażowych, kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
 dbanie o estetykę i porządek w miejscu pracy
 dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa
Wymogi dla stanowiska:
 zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych
 umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad
 uczciwość i lojalność
 kultura osobista
 gotowość do pracy w systemie zmianowym
 niekaralność
Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie;
 pracę w młodym i dynamicznym zespole;
 zatrudnienie na umowę o pracę
 możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta

‌ Kalisz ›› Opatówek

Data dodania: 11/09/2019