Specjalista ds. e-marketingu i social media Katowice

Cena: 4000.00 Pensja: 4000

W związku z dynamicznym rozwojem firma POLSKIE CENTRUM WZORCOWANIA sp. z o.o. poszukuje specjalista ds. e-marketingu i social media.

Miejsce pracy: Katowice - sklep alkomaty-slask.pl

Opis stanowiska:

Wykonywanie prac przy komputerze, tj, wysyłanie e-maili, tworzenie bazy w Excelu, pomoc przy organizacji różnych wydarzeń, zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych i w innych mediach społecznościowych, przygotowywanie treści na strony www oraz bloga etc.

Wymagania:

- Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- Bardzo dobra obsługa komputera, zwłaszcza pakietu MS Office

- Biegła znajomość mediów społecznościowych

- Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

- Dokładność, skrupulatność, oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,

- Mile widziane osoby dynamiczne, kreatywne i samodzielne

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w profesjonalnej firmie

- Szkolenia podwyższające kwalifikacje
- Premie powiązane z wynikami pracy
- Stabilność zatrudnienia
- Elastyczne godziny pracy
- Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza.

Uprzejmie prosimy o umieszczenie informacji na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Centrum Wzorcowania na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 07/06/2021