Merchandiser/przedstawiciel handlowy

Pensja: 14,70 brutto/audyt

Kontakt

Merchandiser Mobilny
lokalizacja : Warszawa

Jeśli jesteś osobą samodzielną, dokładną i rzetelną? A może dodatkowo posiadasz doświadczenie na stanowisku merchandisera, przedstawiciela handlowego lub tajemniczego klienta? (doświadczenie to nie jest konieczne, jedynie mile widziane)

… to Ciebie właśnie szukamy! Zacznij pracę od zaraz!

Chcemy powierzyć Ci:
· Dbanie o pozytywny wizerunek towarów Klienta w punktach sprzedaży na podlegającym obszarze
· Kontrolę stanu towaru na półce oraz ekspozycji sklepowej
· Budowanie pozytywnych relacji z obsługą odwiedzanych punktów
· Składanie sugestii zamówień towaru
· Dokonywanie wizyt kontrolnych w wyznaczonych wcześniej punktach
· Codzienne raportowanie wyników pracy poprzez system mobilny

Aby realizować te zadania potrzebne Ci będą następujące cechy:
· Elastyczność i duża samodzielność w działaniu
· Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
· Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność oraz bardzo wysoka kultura osobista

Posiadanie prawa jazdy kat.B – jest oczywiście warunkiem koniecznym.
Mile widziani studenci zaoczni oraz absolwenci studiów lub szkoły średniej.

Sprawdź co oferujemy:
· Ciekawą, pełną wyzwań i możliwości pracę w obszarze wsparcia sprzedaży
· Pracę od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną
· Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
· Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, smartfon z innowacyjną aplikacją ułatwiającą wykonywanie zadań!)

Nie zwlekaj, aplikuj już dzisiaj!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 11/06/2019