Koordynator rejonu sprzedaży - branża spożywcza - Wrocław

Kontakt

Lubisz pracę z ludźmi?

Masz doświadczenie w pracy z planami sprzedażowymi?

Nie czekaj, Aplikuj na stanowisko Koordynatora rejonu - sieci sprzedaży!

oferujemy
- umowę o pracę
- premie w zależności od wyników i ilości podległych jednostek
- szkolenia wprowadzające
- pracę w terenie

zadania
- realizacja planów sprzedażowych w oparciu o wytyczne
- dbałość o wizerunek podległych placówek
- promowanie produktów i usług oraz praktyczne ich wdrażanie
- zarządzanie zespołem pracowników w podległym rejonie
- zarządzanie kosztami oraz podległym budżetem

oczekujemy
- doświadczenie w pracy w sieciach sprzedaży z planami sprzedażowymi
- znajomość branży spożywczej
- nastawienie na realizację i inicjatywę w działaniu
- znajomość zasad i metod eksponowania, promowania i sprzedaży produktów i
usług oraz umiejętność praktycznego ich wdrażania
- znajomość zasad zarządzania sprzedażą
doświadczenie w sukcesywnym zarządzaniu zespołem
- wysoka umiejętność organizacji czasu i pracy własnej oraz zespołu
- czynne prawo jazdy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Data dodania: 03/11/2021