Kasjer/Kasjerka

Kontakt

Dla naszego Partnera poszukuję osoby na stanowisko:

PRACOWNIK KSIĘGOWOŚCI

Oferta skierowana jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
1. Księgowanie dokumentów
2. Sprawdzanie poprawności dokumentów
3. Nadzór nad obiegiem dokumentów

Wymagania:
1. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
2. Skrupulatność, dokładność i chęć do pracy
3. Mile widziane doświadczenie w księgowości, pracy administracyjnej, dziale finansów, kadr, itp.

Oferujemy:
1. Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w obszarze finansów
2. Pracę w firmie otwartej na współpracę z osobami niepełnosprawnymi
3. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
4. Stabilne wynagrodzenie
5. Dodatek na cele rehabilitacyjne 500 zł brutto raz na kwartał (przeznaczony dla osób niepełnosprawnych)
6. Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport,
prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe PZU
7. Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę:

Data dodania: 12/07/2019