Kasjer/Kasjerka

Kontakt

Dla naszego Partnera poszukujemy osoby na stanowisko:

KASJER/KASJERKA

Oferta skierowana jest dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

Oferta:

umowa o prace i zatrudnienie bezpośrednio u klienta (Praga Południe),
wynagrodzenie 2800 zł brutto,
możliwe premie uzależnione od wyników sklepu,
dodatkowe świadczenia (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, Zakładowy Fundusz Socjalny.

Zadania:

obsługa klientów w kasach,
zapewnienie sprawnego funkcjonowania kas.

Oczekiwania:

gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
dokładność i skrupulatność,
umiejętność pracy w zespole,
pogoda i uśmiech na twarzy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę:

‌ Warszawa

Data dodania: 12/07/2019