Kasjer w dużym markecie budowlanym

Kontakt

Dla naszego Partnera poszukujemy osoby na stanowisko:

KASJER W DUŻYM markecie BUDOWLANYM

Oferta skierowana jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

Nasza oferta

praca na podstawie Umowy o pracę
premie uzależnione od wyników sklepu
profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
przewidywalny grafik
benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy)

Zadania

profesjonalna obsługa klientów w kasach
zapewnienie zgodnego ze standardami funkcjonowania kas
bezpieczny i sprawny przepływ środków płatniczych i towarów

Nasze oczekiwania

doświadczenie w pracy z klientami i przepływem gotówki
gotowość do podjęcia pracy w trybie zmianowym
sumienność, dokładność
umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawniwpracy.com

‌ Warszawa

Data dodania: 12/06/2019