Inżynier Sprzedaży

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- producenta systemów oświetlenia awaryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier sprzedaży
Miejsce pracy: Pyskowice/Europa: Włochy, Szwajcaria, Francja, Chorwacja i inne

Obowiązki:
- prowadzenie kompleksowych projektów w zakresie sprzedaży systemów oświetlenia dla sieci sklepów
- sprzedaż rozwiązań firmy w zakresie oświetlenia sklepowego
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi Klientami
- przygotowanie ofert handlowych w oparciu o wymogi Klienta przy współpracy z biurem projektowym
- przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
- zarządzanie procesami sprzedażowymi i wspieranie działań realizujących projekty
- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w systemie CRM i ERP.

Oferujemy:
- zatrudnienie na zasadzie B2B lub umowy o pracę
- samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania (podstawa+ premia)
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
- udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach; możliwość udziału w szkoleniach rozwoju zawodowego/ kompetencji
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Od kandydatów oczekujemy:
- orientacji na Klienta oraz realizacji celów
- doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych B2B, umiejętność analizy potrzeb Klienta
- gotowości do częstych wyjazdów zagranicznych (3-4 dni w tygodniu, kraje m.in. Włochy, Szwajcaria, Francja, Chorwacja, Rumunia, Bułgaria)
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- mile widziana znajomość języka niemieckiego lub innego
- umiejętności czytania i analizowania zapytań ofertowych oraz dokumentacji technicznej
- prawo jazdy kat. B
- wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, samodyscypliny oraz umiejętności zarządzania swoim czasem

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.

‌ Gliwice

Data dodania: 26/02/2020