Goteborg/Sztokholm budowa domów prefabrykowanych od zaraz

Cena: 8300.00 zł Lębork

Polska firma budowlana realizująca kontrakty na terenie Szwecji poszukuje do stałej współpracy firmy podwykonawcze lub pracowników do montażu domów prefabrykowanych oraz do wykończeniówki.

Wymagania:
- minimum 2 letnie doświadczenie doświadczenie przy montażu domów prefabrykowanych/szkieletowych i pracach wykończeniowych,
- język obcy nie jest wymagany,
- prawo jazdy kat. B (mile widziane),

Oferujemy:
- wynagrodzenie od 8300 pln netto,
- zakwaterowanie na nasz koszt,
- odzież roboczą,
- kartę ID06,
- zaliczki wypłacane co tydzień na konto polskie,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- długotrwałą współpracę,
- darmowy przelot PL-SE-PL

Zadania:
- montaż ścian zewnętrznych i wewnętrznych,
- montaż stropu prefabrykowanego,
- montaż dachu prefabrykowanego,
- montaż i szpachlowanie płyt gipsowych na ścianach i sufitach,
- rozprowadzanie przewodów elektrycznych,
- rozprowadzanie ogrzewania (alupex),
- kładzenie płytek, paneli podłogowych,
- biały montaż.
Liczba wakatów 8.
Wyjazdy od zaraz.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

Data dodania: 24/07/2017