Specjalista ds. rezerwacji

Kontakt

Dla naszego Partnera poszukuję osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. REZERWACJI

Oferta skierowana jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

Zakres obowiązków:

o Nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami restauracji’

o Przyjmowanie i wprowadzanie do systemu rezerwacji indywidualnych i grupowych

o Aktywne informowanie potencjalnych klientów o ofercie restauracji oraz aktualnych promocjach

o Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

o Sporządzanie bieżących raportów z efektów pracy

Oferujemy:

o Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

o Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

o Stałe godziny pracy, na jedną zmianę

o Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy

o Praca w niewielkim, sympatycznym zespole

Wymagania

o Kreatywności i wysokie kompetencje interpersonalne

o Wysoka kultura osobista, dobra dykcja

o Motywacja do pracy i zaangażowanie

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania na ofertę poprzez stronę www.sprawniwpracy.com

‌ Kraków

Data dodania: 12/06/2019