MASTER KEBAB - Kraków

Renomowana Sieć Restauracji typu KEBAB zatrudni Kandydatów na stanowisko:

MASTER KEBAB

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
- Przygotowywanie dań typu kebab
- Przygotowywanie sosów według receptur
- Ścinanie mięsa
- Dbałość o estetykę serwowanych dań
- Utrzymywanie czystości stanowiska pracy

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku
- Książeczka sanepidowska
- Pasja do pracy w gastronomii
- Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku lub w weekendy

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

‌ Kraków

Data dodania: 28/12/2018