MANAGERKA ! Pilnie zatrudnię! Nie wymagamy doświadczenia

Pensja: 5000 netto Wrocław

Income Invest - spółka o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z nieustannym rozwojem zatrudni kandydatki na stanowiska kierownicze:

zastępce kierownika klubu
szkoleniowca/lidera

Kandydatkę na to stanowisko powinna cechować pewność siebie, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność przekazywania innym posiadanej wiedzy.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Jeżeli jeszcze nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku, ale posiadasz cechy przywódcze i łatwo zjednujesz sobie ludzi – aplikuj! Firma zapewni Ci profesjonalne szkolenie.

OPIS STANOWISKA:

- organizacja i koordynowanie pracy podległego zespołu

- szkolenie nowo zatrudnionych pracowników

- sporządzanie grafiku czasu pracy

- dbanie o wyniki

- codzienna współpraca z pozostałymi działami firmy

- wysyłanie raportów przełożonym

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie

- wiek od 24 do 35 lat

ZAPEWNIAMY:

- wysokie zarobki - od 5000 zł netto/ msc. (podstawa + prowizje)

- zatrudnienie w oparciu o umowę zawieraną na czas nieokreślony

- tygodniowe wypłaty

- dopłatę do karty Multisport

- pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę

DLA OSÓB PRZYJEZDNYCH ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIE W MIESZKANIU SŁUŻBOWYM!

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

‌ Wrocław ›› Rynek

Data dodania: 19/02/2019