Kucharz

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KUCHARZ
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:
- przygotowywanie śniadań, obiadów oraz dań a'la carte,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- pasja do gotowania i chęć nauki,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- pracę w renomowanej sieci hotelów,
- elastyczne godziny pracy 05:00-13:00 lub 07:00 -15:00 // 15:00 - 23:00
- umowę zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością stałego zatrudnienia,
- możliwość przystąpienia do benefitów pracowniczych - prywatne ubezpieczenie, prywatna medycyna, Multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza: https://gigrouppl.traffit.com/public/form/a/762

‌ Szczecin

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 15/05/2019

Kucharz