Kucharz (Norwegia)

PBSG Limited (KRAZ 18735) poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w 4* hotelu w Norwegii w sezonie letnim na stanowisku: KUCHARZ

Zadania:
- przygotowanie dań w wyznaczonej sekcji zgodnie ze recepturami i instrukcjami,
- kontrola właściwego wykorzystania produktów,
- kontrola i utrzymanie czystości i standardów bezpieczeństwa zgodnie z przepisami HACAP.

Wymagamy:
- przynajmniej komunikatywnej znajomości j. angielskiego,
- minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza, mile widziani kandydaci z doświadczeniem w hotelach lub renomowanych restauracjach,
- umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:
- umowę bezpośrednio z hotelem,
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa), uzależniona od doświadczenia,
- zakwaterowanie (w początkowym okresie zakwaterowanie zapewnione przez hotel, następnie pomoc w znalezieniu docelowego zakwaterowania),
- możliwość dalszej współpracy w tej lub innej lokalizacji.

Data dodania: 17/04/2019