Elektryk Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta - nowoczesnej i stale rozwijające się firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów do pracy w okolicach Kędzierzyna-Koźle na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Nr ref. EUR/153/17

Najważniejsze obowiązki:

utrzymanie ruchu parku maszynowego,
prace montażowe oraz naprawy,
samodzielne prowadzenie prac montażowych,
uczestnictwo w przeglądach.

Wymagania:

wykształcenie techniczne,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomość zasad funkcjonowania urządzeń elektrycznych oraz elektronicznych,
znajomość zasad funkcjonowania systemów sterowania,
umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej,
odpowiedzialność i chęć do pracy,
systematyczność i zaangażowanie.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie,
ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
rozbudowany pakiet szkoleń (również szkolenia zagraniczne),
atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe uposażenia,
pracę do poniedziałku do piątku,
bezpłatne przewozy pracownicze,
możliwości rozwoju zawodowego.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017