Elektronik

Cena: 7000.00 zł Pszczyna

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, producenta wysokiej jakości elektronicznych systemów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

KONSTRUKTOR / ELEKTRONIK
(kod ref. KE-17)
Lokalizacja: Pszczyna

Obowiązki:
• tworzenie oprogramowania urządzeń mikroprocesowych,
• projektowanie i konstruowanie urządzeń, w tym nowych produktów,
• Nadzór nad produkcją nowych urządzeń,
• Udział w uruchamianiu budowanych urządzeń.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe – informatyka, elektronika lub pokrewne,
• doświadczenie w programowaniu C, C++, Java oraz podstaw asemblerów,
• znajomość systemów Windows, Linux,
• wiedza w zakresie mikroinformatyki, mikrosterowników etc.,
• mile widziane uprawnienia SEP E1 lub D1.
Oferujemy:
• zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
• praca w oparciu o najnowsze technologie,
• możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i doświadczenia.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

HG@linkconsulting.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 20/12/2017 Zmodyfikowane: 20/12/2017

Elektronik