Instruktor nauki gry na gitarze w Domu Kultury „Rakowiec”

Kontakt

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
ul. Pruszkowska 4d 02 -118 Warszawa zatrudni:
Instruktora nauki gry na gitarze
w Domu Kultury „Rakowiec”
Osoby zainteresowane mogą uzyskać szczegółowe informacje

Telefon: 22 823 -66-97
e-mail: dkrakowiec@wsmrakowiec.pl

Opis stanowiska
• Prowadzenie indywidualnych zajęć dla dzieci i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania
• Zajęcia odbywają się w zgodnie z harmonogramem ustalonym z uczestnikami
Wymagania
• Wykształcenie minimum średnie muzyczne;
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Dyspozycyjność samodzielność.
Oferujemy
• Umowę zlecenie (rozliczenie na podstawie wpłat od uczestników zajęć) lub własna działalność gospodarcza;
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie;
• Pracę w przyjemnej atmosferze;

Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 30/04/2021