Doradca Handlowy Seat_Flota

INTEGRA Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) obecna jest na rynku od 1997 r. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci – specjaliści i menadżerowie.

Dla jednego z naszych Klientów – autoryzowanej stacji dealerskiej marki SEAT - Świtoń-Paczkowski poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA HANDLOWY SEAT_FLOTA
Miejsce pracy: LUBIN
Numer ref: DHF/Lubin/03.2018

Twoje zadania będą polegały na:
 Sprzedaży samochodów osobowych nowych, rozwiązań finansowych (kredyty, leasingi) i usług serwisowych dla Klientów biznesowych;
 Samodzielnym prowadzeniu całego procesu sprzedaży od etapu pozyskania Klienta do finalizacji sprzedaży oraz opieki posprzedażnej;
 Realizacji celów sprzedażowych;
 Aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów biznesowych;
 Przygotowywaniu i prezentowaniu ofert handlowych podczas spotkań z Klientami;
 Systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;
 Promocji marki poprzez uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych;
 Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi Klienta.

Szukamy Kandydatów/Kandydatek, którzy cechują się :¬
 Doświadczeniem w sprzedaży B2B (min. 1-2 lata);
 Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w mobilnej pracy;
 Umiejętnością prowadzenia rozmów z Klientami – nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;
 Zdolnością nawiązywania i budowania dobrych, długofalowych relacji;
 Wysoką kulturą osobistą, komunikatywnością, bystrością, sprawnością działania;
 Motywacją do pracy i wysokich wyników oraz iInicjatywą własną, samodzielnością i zaangażowaniem;
 Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;
 Prawem jazdy kat. B. (warunek konieczny).
 Wykształceniem min. średnie.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:
 Pracę w firmie o ugruntowanej rynkowej pozycji – autoryzowanym salonie spełniającym najwyższe standardy marki SEAT;
 Stabilne warunki zatrudnienia, przejrzysty system motywacyjny, wszelkie niezbędne narzędzia pracy (internet mobilny, samochód służbowy) oraz benefity (pakiet medyczny, karta multibenefit);
 Wynagrodzenie w formie podstawy i części wynikowej (premii, prowizji i dodatkowych bonusów/profitów od sprzedaży, np. programy lojalnościowe) oraz szkolenia firmowe i z ramienia importera.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 08/03/2018