Rekruter online !

Spółka Invent działa na międzynarodowym rynku od ponad 10 lat, oferując pracę przy inwentaryzacji na terenie całej Europy i Polski

Znasz kogoś kto chciałby uczestniczyć w naszych inwentaryzacjach, masz łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości, a może szukasz pracy dodatkowej?
Zostań naszym Rekruterem ! Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu.

Opis stanowiska
· poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy za granicą i w Polsce
· aktywne pozyskiwanie kandydatów poszukujących zatrudnienia na rynku pracy
· prowadzenie wstępnego etapu procesu rekrutacji
· pomoc przy rejestracji na portalu internetowym

Wymagania:
· pełnoletność
· nie wymagamy doświadczenia
· komunikatywność i kultura osobista
· łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Gwarantujemy:
· umowę zlecenie,
· terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
· możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia,
· elastyczne godziny pracy,
· telefoniczne wsparcie opiekuna projektu.

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.invent.ag

Napisz do nas na LiveChat lub zamów połączenie na CallPage (szczegóły na stronie).

‌ Rzeszów

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 17/09/2019