Praca dla studentów - Niemcy

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

Studencie!

Wakacje dobiegają końca, ale nie rekrutacja!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Chcesz sobie dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zakres obowiązków:

• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kontrola jakości
• Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

• Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 € netto już po opłaceniu zakwaterowania!
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

• Wytrzymałości fizycznej
• Umiejętności pracy w zespole
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
• Mile widziany własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Malmeda 11 lok. 15 | PL 15-440 Białystok
Tel: +48 85 675 96 88; +48 85 651 12 53
Tel. kom.: +48 505 865 118
bialystok@cp-personal.com | www.cp-personel.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 14/10/2019