magazynier z uprawnieniami UDT

Agencja zatrudnienia GP People (certyfikat KRAZ nr 9274) aktualnie dla klienta poszukuje magazyniera z uprawnieniami UDT
*zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy- nie przez agencję

miejsce pracy: GLIWICE - Szałsza pow. tarnogórski

Oferujemy:
-umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
-wynagrodzenie 3550 brutto + dodatki około 300 zł brutto + premie uznaniowe do 10% + nagroda ferkwencyjna do 250 zł brutto!
-system pracy III zmianowy +wolne weekendy
-odzież oraz obuwie zagwarantowane przez zakład pracy

Zakres obowiązków:
-kompletacja towaru zgodnie z dokumentacją
-pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
-prace transportowane w obszarze magazynu
-obsługa wózka widłowego

Aplikuj, jeśli:
-posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT
-posiadasz doświadczenie przy obsłudze wózków bocznych
-posiadasz ważną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną
-jesteś dyspozycyjny od pon-pt w systemie III zmianowym
-wyróżnia Cię zaangażowanie w powierzone obowiązki i punktualność

Zainteresowany/-a?
Zadzwoń: 603 165 051
Lub napisz: kkuzawa@gppeople.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

- Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej ( https://www.gppeople.pl/14,gp-people-polityka-prywatnosci-naszej-agencji) w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury przyszłych rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą

Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.

‌ Gliwice ›› GLIWICE - Szałsza pow. tarnogórski

Data dodania: 21/08/2020