Instruktor ds. Klubu Seniora w Domu Kultury „Rakowiec”

Kontakt

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
ul. Pruszkowska 4d, 02 – 118 Warszawa
zatrudni:

Instruktora ds. Klubu Seniora w Domu Kultury „Rakowiec”

Osoby zainteresowane mogą uzyskać szczegółowe informacje
pod numerem telefonu: 22 823 66 97

Opis stanowiska:
• Prowadzenie całokształtu spraw związanych z animacją „życia” kulturalnego i społecznego członków Klubu Seniora w DK „Rakowiec”;
• umiejętność rozwijania zainteresowań i aktywizowania osób starszych;
• przygotowanie i realizowanie programu pracy Klubu Seniora;
• organizowanie i prowadzenie zajęć oraz imprez dla członków Klubu Seniora;
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole;
• możliwość prowadzenia własnych projektów kulturalnych;
• realizacja zadań z zakresu bieżącej działalności kulturalnej Domu Kultury.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie;
• Umiejętność pracy z Seniorami;
• Niekaralność;
• Dobra organizacja pracy własnej;
• Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych, samodzielność;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku
• Praca przy organizacji imprez kulturalnych;
• Praca biurowa, obsługa komputera;
• Praca w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Oferujemy:
• Umowę zlecenie;
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie;
• Pracę w przyjemnej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:dkrakowiec@wsmrakowiec.pl

Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

‌ Warszawa

Data dodania: 20/01/2021