Czynności rekrutacyjne

ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy w zespole ISSP na stanowisku:

Wymagania:
• Pełnoletność
• Dyspozycyjność
• Konsekwencja w osiąganiu postawionych celów
• Podstawowa znajomość pakietu MS Office
Zakres obowiązków:
• Przeprowadzanie badań i kontroli rynku
• Rozpowszechnianie informacji o firmie
• Rozpowszechnianie materiałów reklamowych firmy
• Czynności rekrutacyjne
• Zamieszczanie informacji reklamowych i promocyjnych o firmie
• Opieka nad opinia firmy na forach tematycznych i innych stronach internetowych
Oferujemy:
• Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
• Wynagrodzenie 13,70zł/h brutto
• Wsparcie pracowników biura
• Elastyczny grafik pracy
• Możliwość nawiązania stałej współpracy
• Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w formacie doc. na adres:
czynnosci.rekrutacyjne@issp.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : „Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz.U. Nr 133 poz.883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ISSP Sp. z o.o. oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Data dodania: 19/03/2018