Cieśla/zbrojarz Wrocław- bezpłatne zakwaterowanie

Dla naszego klienta- firmy budowlanej zajmującej się budową budynków mieszkalnych , istniejącej od 2011 r. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku :

CIEŚLA/ZBROJARZ

Miejsce pracy : Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-prostowanie, cięcie oraz gięcie prętów zbrojeniowych,
-montaż zbrojenia,
-szalowanie, betonowanie elementów,
-wykonywanie szalunków pod elementy betonowe
-wykonywanie konstrukcji drewnianych.

OCZEKUJEMY:
- doświadczenia na stanowisku cieśli lub zbrojarza,
-chęci do podjęcia pracy od zaraz.

OFERUJEMY:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
-płacę godzinową od 15-20 zł netto / h + możliwe premie,
-prace od poniedziałku do piątku po 10 h z możliwością wypracowania nadgodzin w soboty,

Wyślij CV na adres cv@irkl.pl
Więcej informacji uzyskasz pod numerem 536 275 320

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi do pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.
Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), które obowiązuje od 25.05.2018 informujemy, że biorąc udział w rekrutacji IRKL:
-wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej,
-Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji,
-w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane,
-Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa,
-szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

Data dodania: 11/10/2018