Technik Obiektu

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Technik Utrzymania Obiektu

Zakres obowiązków:
Kandydat na stanowisku Technika Utrzymania Obiektu będzie odpowiedzialny za obsługę, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy instalacji i urządzeń wentylacji, klimatyzacji, sprężonego powietrza, gazowych, parowych, przeciwpożarowych w celu zapewnienia pełnej sprawności obiektu.

Mile widziane:
• Uprawnienia SEP Grupa 2 oraz Grupa 3,
• Wykształcenie techniczne,
• Doświadczenie z zakresu eksploatacji i obsługi wyżej wymienionych instalacji, oraz kotłów parowych,
• Umiejętność spawania TIG,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; możliwość nauki języka angielskiego / niemieckiego
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej
• Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nowych umiejętności zawodowych
• Szkolenia autoryzacyjne
• System premiowy
• Interesujący zakres obowiązków
• Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.
Zainteresowane osoby proszone są aplikować CV w linku poniżej. Link należy skopiować a następnie wkleić do wyszukiwarki.

Tutaj znajdziesz politykę prywatności: https://engie-services.pl/#polityka-prywatnosci

‌ Racibórz ›› Stalowa 9

Data dodania: 22/06/2021