Monter konstrukcji stalowych / Niemcy

Personalhelden GmbH jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego. Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo. Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Region Bayern
Forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Zakres obowiązków:
Montaż fasad (płyta warstwowa / blacha trapezowa) oraz dachów,
Obróbki blacharskie,
Znajomości rysunku technicznego

Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają:
Doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych/ płyt warstwowych,
Gotowość do podjęcia pracy za granicą i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec.

Oferujemy:
Niemiecka umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawarta bezpośrednio z niem. firmą, a nie z agencją pośrednictwa pracy (Zeitarbeits-, Leiharbeitsfirma),
Atrakcyjne wynagrodzenie z niemieckimi stawkami,
Zakwaterowanie i załatwienie niezbędnych formalności (konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny).
Systematyczne wyjazdu do Polski.

Mamy nadzieję na owocną współpracę!

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: E-Mail: info@personalhelden.de

W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt:
☎ Kom. +48 (22) 307 94 49 / ☎ Tel. +49 (541) 760 27 359 / ☎ Tel. +49 01590 4260 606

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

‌ Opole

Data dodania: 26/08/2019

Monter konstrukcji stalowych  / Niemcy