Komisjoner w magazynie spożywczym w Niemczech

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, której oddział znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, natomiast główna siedziba znajduje się w Hamburgu.
Firma zajmuje się rekrutacją pracowników na terenie Niemiec.
Branże w jakiej działamy to: szeroko pojęta logistyka.
Zatrudniamy pracowników m.in na stanowiskach: komisjoner, magazynier, osoba na przyjęciu i wydaniu towaru z magazynu, operatorzy wózka widłowego.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner art. spożywczych

Miejsce pracy: Balingen

Obowiązki

- zbieranie zamówień spożywczych przy pomocy systemu głosowego w języku niemieckim (Pick by Voice) na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu,

- pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki,

- ogólne prace magazynowe.

Wymagania

- doświadczenie w komisjonowaniu na wózkach elektrycznych,

- znajomość podstaw języka niemieckiego niezbędnych do pracy z systemem Pick-by-Voice ( liczby od 1-100 i podstawowe komendy)

- gotowość do wyjazdu do Niemiec,

- chęć do pracy

- własny środek transportu mile widziany (zwrot kosztów amortyzacji)

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym i gwarancją godzin w umowie

- stawkę od 10,15-14,00 euro brutto/h plus premie, dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za nadgodziny, niedziele i święta

- możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,

- 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc

- możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień,

- opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu

- możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :

,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)”

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Global Inhouse Logistics fur Industrie und Handel GmbH z siedzibą: Sikorskiego 24/110, 66-400 Gorzów Wlkp.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

‌ Opole ›› Gorzów Wlkp, Sikorskiego

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 07/10/2020