Elektromechanik

Kontakt

Opis stanowiska:
• Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
• Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji
• Zapobieganie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
• Dbałość o utrzymanie we właściwym stanie całej infrastruktury zakładu
• Uczestnictwo w pracach prowadzonych przez służby utrzymania ruchu: prewencyjna, awarie remonty, inwestycje i modernizacje
• Dokonywanie zapisów w istniejącej dokumentacji systemowej działu
Wymagania:
• Wykształcenia minimum zawodowego o kierunku: Elektryk, Elektronik, Automatyk Elektromechanik
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Świadectwa kwalifikacji SEP w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych
• Możliwości pracy na wysokości
• Znajomości rysunku technicznego
• Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
• Mile widziane uprawnienia gazowe i inne
Oferujemy:
• pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG,
• samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy,
• pracę dynamiczną i pełną wyzwań,
• standardowe narzędzia pracy, w tym telefon komórkowy,
• pakiet benefitów w tym prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport.

‌ Bydgoszcz

Data dodania: 19/08/2019