Demonter sprzętu

Pensja: 02-146 Gliwice

Dla naszego klienta z branży związanej z recyklingiem poszukujemy osób do pracy stacjonarnej w Gliwicach. W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za demontaż sprzętu pochodzącego z odbiorów z mieszkań.

Zadania:

rozładunek sprzętu,

sortowanie sprzętu ze względu na jego rodzaje (telewizory, routery, komputery, mikrofalówki itp.),

demontaż prostych urządzeń (składających się z małej ilości elementów),

demontaż złożony (demontaż urządzeń o złożonej strukturze),

segregowanie rozmontowanych części według wytycznych.

Oczekujemy:

orzeczenie o niepełnosprawności (mile wiedziane),

zdolności manualne, zwinność, zręczność fizyczna,

sprawność dłoni pozwalająca na demontaż małych i dużych elementów,

mile widziana podstawowa wiedza na temat urządzeń i sprzętu,

dokładność, spryt, logika w działaniu (potrzebne do rozumienia, co w jakiej kolejności należy rozmontować części),

łatwość w uczeniu się.

Oferujemy:

umowę o pracę od 1.12.2021 na okres próbny,

pracę stacjonarna w Gliwicach,

opiekę medyczna,

ubezpieczenie grupowe,

bony świąteczne,

pakiet sportowy,

premię uznaniową,

wdrożenie na początku współpracy,

możliwość rozwoju w strukturze organizacji oraz realnego wpływu na ochronę środowiska,

pracę w doświadczonym zespole.

???? Mail: rekrutacja@feelcomfort.pl

???? Tel: 728-442-860

‌ Gliwice ›› Komitetu Obrony Robotników 56

Data dodania: 20/11/2021