Brygadzista - Malbork i okolice

Sanpro Consulting BPO poszukuje dla swojego Klienta, osobę gotową podjąć pracę na stanowisku Brygadzisty obiektów i terenów zielonych na Lotnisku w Królewie Malborskim.

Oferujemy:
- prace od poniedziałku do piątku w godz.: 7:00-15:00 - w zależności od pory roku godziny mogą ulec zmianie
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie

Obowiązki:
- utrzymywanie stałego i pozytywnego kontaktu z klientem
- kierowanie, dobór szkolenia, wdrażanie podległych pracowników
- nadzór i koordynowanie prac podległych pracowników
- planowanie harmonogramów pracy
- dbałość o właściwą organizację i dyscyplinę prac
- koszenie trawy
- przycinanie drzewek
- wykonywanie oprysków drzew i krzewów
- pielęgnacja terenów zielonych

Wymagania:
- wykształcenie min.średnie
- prawo jazdy kat. B
- znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office
- znajomość pielęgnacji terenów zielonych
- umiejętność obsługiwania maszyn (m.in. kosiarek różnego typu, opryskiwaczy)
- umiejętność pracy z ludźmi
- umiejętność pracy w terenie
- dobra organizacja pracy i planowania
- sumienność i terminowość wykonywania zadań
- odpowiedzialność - dyscyplina wewnętrzna
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane osoby z Orzeczeniem o Niepełnosprawności.

Osoby chętne do podjęcia pracy prosimy o wysyłanie CV poprzez portal Lento
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Brygadzista oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16.

Data dodania: 22/08/2018